Інтерфакс-Україна
20:34 20.05.2020

На Львівщині припинили діяльність злочинної групи, яка виготовляла та продавала амфетамін

1 хв читати
На Львівщині припинили діяльність злочинної групи, яка виготовляла та продавала амфетамін

Діяльність організованої злочинної групи, яка налагодила виготовлення та продаж амфетаміну, викрили співробітники поліції Львівської області, повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Львівській області.

Оперативні заходи відбувалися за оперативного супроводу УСБУ у Львівській області та процесуального керівництва прокуратури області.

За даними поліції, в жовтні 2019 року зловмисники облаштували у квартирі у Львові лабораторію з виготовлення амфетаміну, який у подальшому збували на території Львівської та Київської областей.

"Під час досудового розслідування правоохоронці задокументували 19 фактів продажу наркотиків загальною вагою близько кілограма, вартість якої за цінами чорного ринку становить понад 300 тис. грн", - йдеться в повідомленні.

До складу злочинної групи входили сім жителів Львова, Києва та Бродів віком від 26 до 47 років. Троє з них організували роботу нарколабораторії, решта займалася збутом наркотиків. Чотирьох учасників злочинної групи затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState

Генштаб зафіксував упродовж доби 160 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 1016 ворожих цілей

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА