Інтерфакс-Україна
20:24 05.05.2020

В Естонії з 10 травня почнуть пом'якшувати карантинні обмеження

1 хв читати
В Естонії з 10 травня почнуть пом'якшувати карантинні обмеження

В Естонії ще до оголошеного на 18 травня скасування надзвичайного стану починають пом'якшувати карантинні обмеження.

Як повідомила у вівторок прес-служба уряду, "обмеження будуть послідовно пом'якшуватися за умови, що поширення коронавірусу не прискорюватиметься, і люди будуть дотримуватися встановлених правил поведінки та вимог гігієни".

Так, починаючи з 10 травня дозволено проводити богослужіння і релігійні заходи.

З 11 травня дозволено відкривати в торгових центрах магазини і точки харчування, за винятком кімнат для ігор і центрів розваг.

Того ж дня поновиться робота музеїв і виставок.

З 15 травня поновлюється контактне навчання в школах, професійних училищах, вищих школах, школах за інтересами, будуть відкриті молодіжні центри.

З 18 травня можна буде проводити публічні збори.

Крім того, за погодженням з урядом Фінляндії з 14 травня відкривається межа з північним сусідом для жителів двох країн, що працюють у сусідніх державах на "маятниковій основі".

В Естонії надзвичайний стан було встановлено в зв'язку з поширенням захворюваності на коронавірус з 13 березня до 1 травня. Потім уряд продовжив термін НС до 17 травня включно.

У другій половині квітня кількість інфікованих стала помітно скорочуватися, з 1 до 8 осіб на день. Про скорочення поширення захворюваності свідчать і перші результати моніторингу, проведеного фахівцями Тартуського університету.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили по гаражному кооперативу в Харкові, даних щодо постраждалих немає

Голова Євроради привітав затвердження угоди між ЄС і МЕРКОСУР

Сибіга привітав затримання США танкера російського тіньового флоту Olina

Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

Зеленський: У Києві мають бути всі резервні схеми протидії спробам окупантів вимкнути місто

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"

МАГАТЭ хочет договориться об очередном перемирии для ремонта Украиной последней резервной ЛЭП ЗАЭС – Гросси

МАГАТЕ хоче домовитися про чергове перемир’я щодо ЗАЕС для ремонту Україною останньої резервної ЛЕП – Гроссі

Серед членів екіпажу затриманого США судна Bella-1 є українці - посол

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА