Інтерфакс-Україна
22:05 24.09.2019

Байден пригрозив виступити на підтримку імпічменту Трампа

2 хв читати
Байден пригрозив виступити на підтримку імпічменту Трампа

Учасник американської президентської гонки Джо Байден планує у вівторок закликати Конгрес США почати процедуру імпічменту щодо президента США Дональда Трампа в разі, якщо той не буде співпрацювати в рамках проведених Конгресом розслідувань, повідомляє видання Politico.

Зокрема, Трамп, на думку Байдена, повинен надавати Конгресу інформацію щодо його телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським, яка спровокувала скандал в США. Таку заяву Байден планує зробити під час виступу в штаті Делавер пізніше у вівторок.

"Він закличе Трампа задовольнити всі законні запити Конгресу, що залишилися, про інформацію, зокрема, з українського питання, а також щодо інших розслідувань. І, якщо Трамп не підкориться, у Конгресу не буде вибору окрім як розпочати імпічмент", - заявив помічник Байдена.

Раніше Байден відкрито не виступав на підтримку імпічменту Трампа. Так, виступаючи в Айові на вихідних, Байден заявив, що розмова Трампа з президентом України, про яку раніше повідомляли ЗМІ - "неймовірне зловживання владою". Водночас Байден відзначав, що не висловлював думки про імпічмент.

Низка американських ЗМІ раніше повідомили, що Трамп 25 липня намагався в телефонній бесіді переконати Зеленського в необхідності почати розслідування стосовно Хантера Байдена - сина Джо Байдена, а також, що президент США "близько восьми разів закликав його працювати" з адвокатом Руді Джуліані щодо розслідування проти Хантера Байдена.

ЗМІ повідомляли, що Трамп, намагаючись ініціювати розслідування проти сина Байдена, затримував виділення Україні військової допомоги.

У понеділок Трамп заявив, що США вже виділили Україні обіцяну допомогу. Він зазначив, що Штати готові заморожувати кошти для України, якщо країни Європи не робитимуть свій внесок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

Європа підтримує Зеленського не погоджуватися на виведення військ із Донбасу - ЗМІ

У Кременчуці частково відновили водопостачання після атаки РФ - мер

ППО за ніч збила 179 з 246 повітряних цілей, є влучання на 14 локаціях

Унаслідок ударів ворожих безпілотників у Новгород-Сіверському загинув чоловік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА