Інтерфакс-Україна
10:16 21.08.2019

Генерал-майора Євгена Мойсюка призначено командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ замість Забродського

1 хв читати
Генерал-майора Євгена Мойсюка призначено командувачем Десантно-штурмових військ ЗСУ замість Забродського

Міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що генерал-майора Євгена Мойсюка призначено командувачем Десантно-штурмових військ Збройних сил країни замість обраного на позачергових парламентських виборах народним депутатом генерал-лейтенанта Михайла Забродського.

"За результатами проведення позачергових виборів народних депутатів України, командувача Десантно-штурмових військ Збройних сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського прикомандировано до Верховної ради України. Дякую за службу генералу Забродському та щиро бажаю звершень вже на інші ниві – законодавчій", - написав Полторак на своїй сторінці в соцмережі Facebook у середу вранці.

Водночас він привітав із призначенням командувачем ДШВ ЗСУ генерал-майора Євгена Мойсюка.

"Він неодноразово проявляв героїзм та мужність під час захисту територіальної цілісності України, тож переконаний - його досвід дозволить розвивати та зміцнювати потенціал Десантно-штурмових військ. Бажаю витримки, наснаги та мудрості під час прийняття рішень!" - написав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

Ускладнення руху транспорту та роботи підприємств очікується в Україні через ожеледицю та хуртовину

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА