Інтерфакс-Україна
08:00 05.08.2019

У Луганській області правоохоронці вилучили 150 кг марихуани

1 хв читати
У Луганській області правоохоронці вилучили 150 кг марихуани

У Луганській області правоохоронці вилучили 150 кілограмів марихуани, повідомив відділ комунікації Національної поліції області.

Як повідомляється, висушену, частково перероблену і підготовлену до транспортування нарковмісну рослину поліцейські виявили в лісосмузі поблизу с.Степний Яр.

Зазначається, що правоохоронці вилучили перероблені рослини конопель вагою приблизно 150 кг, обладнання для переробки та упаковки рослин і автомобіль, яким планувалося перевозити перероблені рослини конопель до місця зберігання.

Поруч з місцем події поліцейські виявили 35-річного жителя Луганської області, причетність якого до переробки і вирощування цих рослин нині перевіряється.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею "незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту" (ч.3 ст. 309 КК).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від п'яти до восьми років.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА