06:47 04.07.2019

На Харківщині двоє поліцейських "привласнювали" водійські штрафи

2 хв читати
На Харківщині двоє поліцейських "привласнювали" водійські штрафи

Прокуратура Харківської області затвердила підозри двом співробітникам Вовчанського відділу поліції ГУ НП в Харківській області за фактом одержання неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).

"Старший сержант і сержант поліції вимагали та отримали кошти від водія за непритягнення до адміністративної відповідальності", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

За даними відомства, співробітники поліцейського сектора реагування патрульної поліції райвідділу налагодили схему отримання додаткового заробітку. Під час виконання своїх службових обов'язків на службовому автомобілі вони зупиняли місцевих водіїв і провокували їх на дачу хабара.

В одному з таких випадків поліцейські зупинили машину, почали "перевірку" і обвинуватили водія в тому, що він керує автомобілем у нетверезому стані. Той повністю заперечував це. Потім, скориставшись правовою необізнаністю власника машини, правоохоронці сказали, що складуть на нього протокол, що спричинить за собою і великий штраф, і позбавлення водійських прав. Вони запропонували "вирішити питання" за 10 тис. грн, які треба було віддати одразу ж на місці. Заляканий водій віддав необхідну суму.

У рамках кримінального провадження були проведені обшуки за місцем роботи та проживання фігурантів справи. Вилучено засоби, ймовірно отримані злочинним шляхом.

Досудове розслідування проводить слідче теруправління ДБР при оперативному супроводі УСБУ в області, встановлюються інші епізоди можливої злочинної діяльності підозрюваних.

Прокуратура звернулася до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу і відсторонення поліцейських від займаних посад на час проведення досудового розслідування.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

СБУ викрила в Черкасах колишніх комуністів, які закликали захопити всю Україну

Через потепління котельні у Харкові переведені на дискретний режим

Дощ очікується на заході України у вівторок

"Київтеплоенерго" в лютому усунуло майже 600 ушкоджень теплових мереж

На ринку гумрозмінування в лютому запрацювала платформа з інновацій

Мінкультури внесло 5 російських пропагандистів до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА