Інтерфакс-Україна
18:38 23.04.2019

Нотр-Дам накривають брезентом, щоб захистити від дощу

1 хв читати
Нотр-Дам накривають брезентом, щоб захистити від дощу

Група промислових альпіністів приступила до робіт із монтажу брезентового покриття на постраждалому від пожежі даху собору Паризької Богоматері, повідомляє у вівторок французьке радіо.

Покриття дасть змогу захистити внутрішнє оздоблення і тримальні конструкції собору від дощу, який, за прогнозами місцевих метеорологів, може розпочатися в Парижі пізніше у вівторок і триватиме до четверга.

Загалом у роботах задіяно 25 фахівців, частина з яких - промислові альпіністи.

Брезентом Нотр-Дам накриють лише на деякий час. Потім над собором, як очікується, буде встановлено більш міцну конструкцію, яка отримала назву "великий зонт". Таку конструкцію французькі реставратори вже використовували в 2014-2015 році під час робіт у Пантеоні в Парижі.

Сильна пожежа сталася в соборі Паризької Богоматері 15 квітня. Пожежа розпочалася на будівельних лісах, зведених над дахом собору в зв'язку з реставрацією. Собору завдано значної шкоди: обрушився шпиль будівлі, а також дах.

Щорічно собор відвідують 14 млн осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА