Інтерфакс-Україна
12:18 19.04.2019

Наступний етап випробувань мобільного комплексу крилатих ракет "Нептун" планується на травень 2019 року

1 хв читати
Наступний етап випробувань мобільного комплексу крилатих ракет "Нептун" планується на травень 2019 року

Наступний етап випробувань мобільного комплексу крилатих ракет "Нептун" планується на травень поточного року, повідомив генеральний конструктор КБ "Луч" Олег Коростильов під час робочої наради із секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Турчиновим.

Як повідомляється на сайті РНБО в п'ятницю, О.Турчинов та О.Коростильов обговорили питання підготовки комплексу до нових випробувань, і заходи, необхідні для підготовки до їх серійного виробництва.

"Мобільний комплекс крилатих ракет "Нептун", який може знищувати морські та наземні цілі, після завершення всіх випробувань і прийняття на озброєння, має стати одним із головних ударних комплексів, забезпечить захист узбережжя Чорного та Азовського морів", - зазначив секретар РНБО під час наради.

О.Турчинов подякував керівництву та інженерно-технічному колективу КБ "Луч", а також трудовому колективу підприємств-партнерів "за якісне виконання масштабного проекту в рекордно стислі терміни".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: на покровському напрямку за добу зафіксовано 25 атак ворога, 19 відбито, бої продовжуються

Генштаб ЗСУ: на Курщині відбито 11 атак ворога, п'ять боїв ще тривають

ОСУВ "Хортиця": на одному із ключових напрямків знищено ворожий ракетний комплекс "Бук-М3"

Очільник МЗС Великої Британії про атаку на Київ: Це не дії країни, яка прагне миру

Сибіга після ворожої атаки на Київ: Це чіткий доказ того, що необхідно посилити санкційний тиск на РФ

Росія модернізувала ракети "Іскандер-М", тепер їх збивати складніше – речник ПС ЗСУ

Пентагон заперечив, що США планують вивести свої війська з Південної Кореї

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки нічної російської повітряної атаки на Київ

Штормове попередження оголошене на понеділок у 6 областях України через грози, град та шквали

Порошенко подав до суду на секретаря РНБО Литвиненка за внесення змін в санкційний указ проти нього – адвокат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА