Інтерфакс-Україна
19:14 02.04.2019

Пожежу на 20 га в Чорнобильській зоні локалізовано

1 хв читати
Пожежу на 20 га в Чорнобильській зоні локалізовано

30 відселених будинків і трав'яний настил загорілися в Зоні відчуження і обов'язкового відселення біля колишнього смт Поліське (Київська обл) у вівторок, наразі загоряння локалізовано на площі 20 га, повідомляється на офіційному сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Інформація про пожежу надійшла рятувальникам о 14:18. Займання виникло на відкритій території на площі 10 га і охопило близько 25 відселених напівзруйнованих будівель. "Станом на 17:00 пожежу 30 відселених напівзруйнованих будівель і трав'яного настилу на площі 20 га в Зоні відчуження поблизу смт Поліське локалізовано", - йдеться в повідомленні.

До ліквідації пожежі залучено 98 людей особового складу та 23 одиниці техніки, з них від ДСНС 73 людини і 14 одиниць техніки, зокрема, літак Ан-32П і вертоліт Мі-8.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти скинули 3 бомби на Слов'янськ, у місті 6 постраждалих, серед них дитина – ОВА

Військові зможуть повернутися з СЗЧ в обраний підрозділ протягом 5 діб після подання рапорту – Міноборони

Сили оборони уразили важливий об'єкт нафтотранспортної інфраструктури, пункти управління та райони зосередження противника

СБУ уразила нафтогазовий термінал "Таманьнафтогаз" на півдні РФ

В Україні в неділю очікуються короткочасні дощі, місцями грози

Петиція до Кабміну про впровадження повноцінної сексуальної освіти у шкільну програму набрала лише 77 голосів

Росіяни вдарили по Запорізькій області, одна людина загинула – МВС

На Сумщині внаслідок ударів загинули двоє людей – ОВА

Вибухотехніки Нацполіції з початку повномасштабного вторгнення вилучили майже 490 тис. боєприпасів

Петиція до Кабміну про заборону куріння на приватних балконах та лоджіях набрала лише 111 голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА