Інтерфакс-Україна
06:53 12.03.2019

Злочинець, який зґвалтував дівчину і зняв все на відеокамеру, засуджений до 8 років ув'язнення

2 хв читати
Злочинець, який зґвалтував дівчину і зняв все на відеокамеру, засуджений до 8 років ув'язнення

Злочинець, який зґвалтував дівчину і зняв знущання на телефон, а пізніше вимагав у неї $ 2000 за нерозповсюдження відеозапису засуджений судом до 8 років ув'язнення, повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

У кінці червня 2017р. 45-річний житель Київської області знайшов на сайті "OLX" оголошення 21-річної дівчини про пошук роботи, подзвонив їй і запросив нібито для проведення співбесіди до свого будинку в одному з сіл Баришівського району Київської області.

"Після того, як потерпіла прибула до місця проживання зловмисника, той, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, наніс їй кілька ударів кулаками по голові та тілу, зв'язав і згвалтував. Надалі утримував зв'язаною в будинку проти її волі до 11:00 години наступного дня, щоб потерпіла самовільно не змогла покинути приміщення, при цьому ґвалтував і наносив тілесні ушкодження, завдавши останній фізичних страждань,"- йдеться в повідомленні, на офіційному сайті прокуратури Київської області в понеділок увечері.

Свої дії зловмисник знімав на відеокамеру мобільного телефону і зажадав від дівчини $ 2000 за нерозповсюдження відеозапису в мережі "Інтернет".

"Злочинець відпустив потерпілу лише після того, як вона пообіцяла привезти йому гроші," - відзначили в прокуратурі.

"Ґвалтівник визнаний винним у скоєних злочинах, передбачених ч. 1 ст. 152 (згвалтування), ч. 2 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом), ч. 1 ст. 189 (вимагання), ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) КК України та засуджений до 8 років позбавлення волі,"- підсумували в прокуратурі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА