Інтерфакс-Україна
13:24 21.01.2019

Суд у справі про заволодіння коштами "Енергоатома" та "СхідГЗК", в якій фігурує Мартиненко, завершив вивчення доказів з флешки

1 хв читати
Суд у справі про заволодіння коштами "Енергоатома" та "СхідГЗК", в якій фігурує Мартиненко, завершив вивчення доказів з флешки

Шевченківський районний суд Києва в понеділок закінчив досліджувати докази з переданої зі Швейцарії флешки у рамках кримінального провадження ДП "НАЕК "Енергоатом" і ДП "СхідГЗК", фігурантом якого є колишній народний депутат, екс-голова Комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу Микола Мартиненко.

"Шевченківський суд Києва. Чергове засідання у справі Мартиненка. (...) Закінчили досліджувати докази зі швейцарської флешки. Прокурор каже, що достовірність наданих матеріалів можна буде перевірити під час допиту банківських працівників. Ніяких печаток для підтвердження цих документів законами Швейцарії не передбачено", - йдеться в повідомленні організації "Центр протидії корупції" (ЦПК) у Twitter.

На засіданні прокурор зачитав листування банківських працівників про рух коштів за рахунком, відкритим компанією Bradcrest, бенефіціарним власником якої, за версією слідства, є М.Мартиненко. Прокурор також озвучив виписки про перекази на цей рахунок компанією Skoda (загальна сума в EUR1,65 млн).

Після завершення дослідження даних із флешки в суді продовжили вивчати інші докази.

У судовому засіданні оголошено перерву до 15:00 24 січня, повідомив ЦПК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА