Інтерфакс-Україна
14:18 01.12.2018

Поліція затримує "Жовті жилети" в центрі Парижа

1 хв читати
Поліція затримує "Жовті жилети" в центрі Парижа

Співробітники французької поліції проводять в суботу затримання демонстрантів з руху "Жовті жилети" в районі Єлисейських полів, передають паризькі ЗМІ.

Згідно з даними глави МВС Крістофа Кастанера, там зібралися 200 мирних демонстрантів, проте на підступах до Єлисейських полів, за даними міністра зібралося близько 1,5 тис. менш приязно налаштованих людей, які намагаються спровокувати поліцейських.

"Наші сили безпеки дають відсіч хуліганам. Затримано вже 39 осіб", - зазначив К.Кастанер.

Усі магазини на Єлисейських полях закриті, причому власники намагалися захистити вітрини, щоб хулігани їх не зламали.

Минулого тижня в центрі французької столиці відбулася масштабна демонстрація "Жовтих жилетів", що протестували проти підвищення цін на бензин. Під час заворушень багато магазинів зазнали суттєвих пошкоджень. У ці вихідні поліцейські вжили в центрі Парижа жорстких заходів щодо гарантування безпеки. Така обстановка, найімовірніше, відлякала багатьох протестувальників, які вирішили не приходити в центр Парижа, зазначають ЗМІ.

Єлисейські поля - одна з найвідоміших пам'яток Парижа. Вони знані, зокрема, завдяки зведеній за розпорядженням Наполеона Тріумфальній арці, а також численним магазинам, частина яких - люксові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА