07:26 26.11.2018

Усі підрозділи МВС переведені на посилений режим служби в зв'язку з агресією РФ в Азовському морі

1 хв читати
Усі підрозділи МВС переведені на посилений режим служби в зв'язку з агресією РФ в Азовському морі

У зв'язку з агресією Росії в Азовському морі Державна прикордонна служба України, Національна гвардія, Національна поліція і Держслужба України з надзвичайних ситуацій переведені на посилений варіант несення служби, повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Як повідомляє прес-служба МВС на сторінці в соцмережі Фейсбук, відповідне доручення дав А.Аваков під час екстреного засідання РНБО України, яка рекомендувала президенту України і Верховній Раді ввести воєнний стан терміном на 60 діб.

"Я звертаюся до патріотів України - зосередитися на протидії зовнішньому ворогу і не втягуватися у внутрішнє протистояння", - сказав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

У Хмельницькому заарештували двох чоловіків, які напали на працівника ТЦК

Військовий тероборони Одеси організував схему заробітку на ухиленні від мобілізації за психіатричними діагнозами

Федоров оголосив про запуск в "Дії" бета-тесту цифрового дозволу на зброю

Майже 2 тис. га української землі вигоріло за вихідні - ДСНС

Завершено розслідування справ щодо корупції на Укрзалізниці, в яких фігурують колишній радник ОП Шило та нардеп Бондар

Сирський: У призначенні командирів корпусів пріоритет надано молодим, перспективним офіцерам, які вже мають достатній бойовий досвід

Укргідрометцентр попереджає про сильні пориви вітру і дощі в Карпатах і Закарпатті

Командир військової частини з Київщини незаконно оформив бойові виплати на понад 7 млн грн

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА