18:23 14.11.2018

Фура врізалася в бензовоз і пробила цистерну з пальним на трасі біля Білої Церкви - ДСНС

1 хв читати
Фура врізалася в бензовоз і пробила цистерну з пальним на трасі біля Білої Церкви - ДСНС

У середу вдень у м. Біла Церква на трасі Біла Церква - Сквира поруч із супермаркетом сталася дорожньо-транспортна пригода за участю бензовоза й вантажного автомобіля, внаслідок чого було пробито цистерну бензовоза, й пальне розлилося на проїжджу частину, повідомляє прес-служба ГУ Держслужби України з НС у Київській області.

"Після прибуття рятувальників на місце ДТП стало відомо, що водій вантажівки не впорався з керуванням і зіткнувся з бензовозом. Унаслідок цього причепом фури пробило дірку в цистерні бензовоза з пальним", - ідеться в повідомленні.

Для того, щоб запобігти можливому загорянню, рятувальники виконали роботи зі змивання пального й організували перекачування пального в іншу ємність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів

Трамп подвоїв мита на сталь та алюміній з Канади після введення Онтаріо 25% мита на експорт е/е до США

Делегації України та США вже обговорили частковий режим тиші й угоду про копалини, почався другий раунд – ЗМІ

Від початку доби було 202 боєзіткнень, ворог найбільш активний на покровському, куп’янському напрямках та у Курській області – Генштаб ЗСУ

Камишін про дронову атаку на РФ: У цю гру можуть грати двоє

Цифровізація мереж ДТЕК дозволяє розпізнавати дефекти на ЛЕП на 98% і суттєво скорочувати час їхнього усунення – СЕО MODUS X

Міністр оборони Фінляндії відвідав Київщину - ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА