Інтерфакс-Україна
07:41 11.10.2018

У Львові викрито мережу порностудій

2 хв читати
У Львові викрито мережу порностудій

У Львові правоохоронці припинили діяльність мережі порностудій, в яких знімалися студенти, повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

"У Львові правоохоронці припинили діяльність мережі порностудій. Троє її організаторів затримані. Їм загрожує до семи років позбавлення волі", - йдеться в повідомленні на сайті львівських правоохоронців у середу.

Правоохоронці встановили особи зловмисників, причетних до організації злочинного бізнесу. Ними виявилися четверо місцевих жителів віком від 22 до 24 років. Під час обшуків, які проводилися одночасно за шести адресами, було вилучено комп'ютерну техніку, веб-камери, мобільні телефони, еротичні гардероби, готівкові кошти і банківські картки.

Між організаторами мережі були чітко розподілені функції. Один з них займався організаційними, господарськими та фінансовими питаннями, адмініструванням діяльності студій. Другий - підбирав персонал, консультував дівчат, вів бухгалтерський облік. Ще двоє стежили за справністю обладнання, підшукували кадри в соціальних мережах, вчили розміщувати відеоматеріали на спеціальних сайтах в Інтернеті.

Відзначається, що в двох "офісах" правоохоронці виявили шістьох дівчат, студенток місцевих вишів, які в якості веб-моделей безпосередньо займалися розповсюдженням продукції порнографічного характеру.

Троє організаторів затримані в порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання про обрання для них запобіжного заходу. Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.301 КК України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів). Затриманим загрожує позбавлення волі терміном від трьох до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років.

Досудове розслідування триває.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон: Франція візьме участь у спільних навчаннях, організованих Данією в Гренландії

Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп

Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом

Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару

У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"

Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін

Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки

США призупиняють імміграційні візи для громадян 75 країн, включаючи РФ та Білорусь

Екс-секретар РНБО Литвиненко розпочав дипломатичну місію у Сербії

Свириденко провела нараду щодо захисту енергосистеми

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА