Інтерфакс-Україна
17:36 03.10.2018

"Укрзалізниця" звільнить начальника поїзда та провідника за відмову визнати е-квиток

1 хв читати
"Укрзалізниця" звільнить начальника поїзда та провідника за відмову визнати е-квиток

 "Укрзалізниця" звільнить провідницю і начальника поїзда Ковель-Москва, котрі виштовхнули пасажира на станції "Кривин" (Хмельницька обл.) 30 вересня поїзда, який набирав хід, за відсутність у нього паперового квитка, незважаючи на наявність електронного в телефоні.

"Ми звільняємо і провідницю, і начальника поїзда за неприпустиму поведінку на залізничній станції "Кривин", - написав в. о. голови правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

На своєму сайті "Укрзалізниця" вибачилася перед пасажирами.

Як повідомлялося в ЗМІ, причиною такої поведінки стала відсутність у пасажира паперового квитка, оскільки касир не зміг роздрукувати кільком людям квитки, замовлені через інтернет, у зв’язку з несправністю техніки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА