Інтерфакс-Україна
10:01 26.09.2018

В Одесі прикордонники виявили 20 в'єтнамців, які порушили правила перебування в Україні

1 хв читати
В Одесі прикордонники виявили 20 в'єтнамців, які порушили правила перебування в Україні

Співробітники Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України виявили під час відпрацювання місць компактного перебування іноземців 20 громадян В'єтнаму, які порушили українське міграційне законодавство.

"За двома адресами в м. Одеса виявлено групу осіб, вихідців із В'єтнаму. Більшість іноземців не мали при собі документів, що засвідчують особу. Надалі 20 осіб були притягнуті до адміністративної відповідальності на порушення правил перебування на території України... На правопорушників накладено штрафи і винесено постанови про добровільне залишення території України протягом однієї доби", - повідомляє відділ комунікацій із засобами масової інформації Адміністрації Державної прикордонної служби України.

У прикордонному відомстві також повідомляють, що прикордонники Одеського загону протягом місяця виявили та притягнули до відповідальності 55 громадян, вихідців з різних країн міграційного ризику, зокрема, В'єтнаму, Китаю, Сирії, Нігерії, Камеруну, Сенегалу, Кот-д'Івуару, Азербайджану та Афганістану.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА