Інтерфакс-Україна
08:24 14.07.2018

Суд продовжив арешт Савченко на два місяці, вона оголосила безстрокове голодування

1 хв читати
Суд продовжив арешт Савченко на два місяці, вона оголосила безстрокове голодування

Шевченківський районний суд Києва продовжив на два місяці термін утримання під вартою народного депутата України Надії Савченко, який закінчувався в п'ятницю.

Розгляд цього питання розтягнувся на чотири дні. На засіданні в п'ятницю суд спочатку призначив Н.Савченко безкоштовного державного захисника. Але потім у суді з'явився спочатку один приватний адвокат підозрюваної, а потім ще кілька адвокатів.

Після розгляду низки клопотань про відводи та заслухавши позиції сторін, суддя Володимир Бугіль прийняв рішення про продовження терміну арешту Н.Савченко. Оголошення рішення супроводжувалося протестами і криками її прихильників.

Н.Савченко також висловила обурення у зв'язку з цим рішенням суду, заявивши, що суд не дозволив адвокатам належним чином здійснювати її захист. "Я оголошую безстрокове голодування. Я такого не бачила навіть у російському суді", - заявила вона.

Після винесення рішення Н.Савченко сказала, що не хоче залишати будівлю суду, доки не отримає текст рішення, а також викликала поліцію, щоб заявити про вчинення злочину.

Вона також зазначила, що відмовляється від будь-яких оглядів медичними працівниками СІЗО СБУ і пенітенціарної служби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За добу на Херсонщині внаслідок російських атак загинула людина, шестеро поранених

Окупанти за добу втратили 1 070 осіб та 178 од. спецтехніки - Генштаб

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА