Інтерфакс-Україна
07:13 14.06.2018

У Києві з'явилося 25 машин швидкої допомоги

1 хв читати
У Києві з'явилося 25 машин швидкої допомоги

У Києві з'явилося 25 нових автомобілів швидкої допомоги з сучасним медичним обладнанням, повідомив радник мера Києва Дмитро Білоцерківець.

"24 автомобілі швидкої допомоги та 1 спеціально обладнаний автомобіль для термінової доставки медикаментів і вакцин (BMV - подарунок місту від АВТ Баварія)", - написав він на своїй сторінці в Фейсбук.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: США забезпечили прохід понад 100 млн барелів нафти через Ормузьку протоку

Двоє підлітків постраждали внаслідок вибух невідомого предмету на Сумщині – ОВА

Відомо про п'яту постраждалу від удару по багатоповерхівці у Павлограді – ОВА

Четверо людей, серед них – підліток, поранено через ворожу атаку на Павлоград – ОВА

Зеленський: За рік після створення угруповання СБС уражено російських цілей на майже $40 млрд

Сибіга: 47 держав та ЄС на Раді керуючих МАГАТЕ засудили атаку Росії на сховище ЦСВЯП України

Російські БпЛА атакували два цивільних торговельних судна у Чорному морі

Свириденко: В Україні запровадять градацію штрафів та посилять відповідальність для системних порушників

Зеленський призначив 11 червня Днем Сил безпілотних систем ЗСУ

Освітній омбудсмен просить владу Одеси і області повідомити, чи розглядалося питання проведення НМТ в укриттях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА