Інтерфакс-Україна
08:34 07.01.2018

Бойовики ОРДЛО обмежують свободу пересування спостерігачів ОБСЄ

1 хв читати
Бойовики ОРДЛО обмежують свободу пересування спостерігачів ОБСЄ

Незаконні збройні формування в ОРЛДО продовжують обмежувати свободу пересування спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і створювати небезпеку їх роботі, передає українська сторона Спільного центру з контролю і координації.

"З початку 2018 року СММ ОБСЄ продовжує фіксувати випадки погроз, обмеження доступу до військових об'єктів і свободи пересування своїх патрулів на тимчасово непідконтрольній уряду України території", - йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО опублікованому на сторінці в Фейсбуці в неділю вранці.

"У той же час, популісти з ОРДЛО імітують бурхливу діяльність, видавши за останні 6 місяців вже другий "наказ" про заборону необґрунтованого обмеження свободи пересування спостерігачів СММ ОБСЄ. Особливого нахабства таким діям додає те, що після видання попереднього "наказу" в кінці серпня 2017 року, кількість зазначених обмежень не тільки не зменшилася, а навіть збільшилася. Так, наприклад, за перший же місяць його "дії" СММ ОБСЄ зафіксувала 46 випадків таких порушень"- інформують в штабі.

Українська сторона СЦКК зазначає, що вказане свідчить про популістський характер оприлюднених "наказів" і відсутності зацікавленості "ватажків квазідержавних утворень і їх російських кураторів" в неупередженому моніторингу виконання бойовиками ОРДЛО Мінських домовленостей і дотримання режиму припинення вогню на сході України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА