13:26 10.10.2017

"Укравтодор" планує з’єднати автобаном Львів та Будапешт

2 хв читати
"Укравтодор" планує з’єднати автобаном Львів та Будапешт

 Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") має намір реалізувати проект нового автобана Львів-Будапешт через КПП "Дийда".

Як повідомила прес-служба агентства, у рамках реалізації цього проекту "Укравтодор" спільно зі Світовим банком розпочали підготовку pre-feasibility study проекту будівництва (реконструкції) дороги I категорії Львів-Мукачево.

Як зазначає "Укравтодор", ця дорога стане основною артерією для експорту українських товарів до країни Східної та Південної Європи і транзитним коридором міжнародної торгівлі через Україну з Білорусі та країн Прибалтики до країн Східної та Південної Європи, а також забезпечить стале сполучення Закарпаття з іншими регіонами України.

Наразі дорога М-06 з Мукачева до Львова проходить через складний гірський рельєф, а отже, проїзд нею займає близько трьох з половиною годин. Новий автобан скоротить час у дорозі до двох годин.

Підготовка pre-feasibility study проекту передбачає розробку оптимальної концепції нового маршруту із пропозиціями щодо реконструкції наявних ділянок дороги та/або будівництва нових, а також визначення вартості проекту відповідно до обраної концепції.

Нова автомагістраль поєднає Львів з угорським автобаном М-3 Будапешт-Н’їредьгаза і стане головним автомобільним коридором між Україною та Угорщиною.

"Укравтодор" нагадує, що цього року розпочато проектування нової автомобільної дороги I категорії від міста Мукачево до КПП "Дийда". Ця ділянка дороги має спростити транспортне сполучення між Україною та Угорщиною, а також зняти навантаження з контрольно-пропускного пункту "Чоп-Захонь", на який наразі припадає основна частина вантажних автомобільних перевезень.

У перспективі новий автобан Львів-Мукачево буде поєднуватися зі словацьким автобаном R-2, що забезпечить його зв'язок із системою швидкісних доріг Словаччини, Чехії, Німеччини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кількість загиблих унаслідок удару по будгіпермаркету в Харкові зросла до п’яти

У рятувальних роботах на місці удару РФ по гіпермаркету в Харкові беруть участь шість екіпажів ТЧХУ

Генштаб: Кількість ворожих наступальних і штурмових дій зросла до 99, найбільше на куп'янському, покровському та курахівському напрямках

Унаслідок удару по центру Харкова постраждали 18 осіб, підліток у важкому стані

Президент Естонії: Найголовніше - зупинити російську військову машину

Кількість загиблих у результаті удару по будгіпермаркету в Харкові зросла до чотирьох

Кількість загиблих унаслідок удару по гіпермаркету в Харкові зросла до трьох

Кількість постраждалих унаслідок ударів по Харкову зросла до 54 людей

Глава МЗС Чехії після удару по Харкову: Не купуйтеся на кремлівські казки про мир

Пожежу в природній екосистемі у Вишгородському районі Київської області локалізовано

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА