Інтерфакс-Україна
07:39 09.10.2017

У Львівській області 6 осіб отруїлися грибами, всі госпіталізовані і перебувають у вкрай важкому стані

1 хв читати
У Львівській області 6 осіб отруїлися грибами, всі госпіталізовані і перебувають у вкрай важкому стані

Шість жителів Радехова і Жидачівського району Львівської області отруїлися грибами. Всі постраждалі були госпіталізовані і перебувають у вкрай важкому стані, повідомило інтернет видання ZAXID.NET.
"Львівські медики зараз борються за життя шести осіб, у тому числі і 15-річного підлітка, які імовірно отруїлися блідими поганками. П'ятеро постраждалих, в тому числі й цілу родину з трьох осіб, привезли до Львова з Радехова. До реанімації також потрапив і житель Жидачівського району. Стан усіх постраждалих, за словами медиків, вкрай важкий ", - йдеться в інформації на сайті видання в неділю.
Серед отруєних грибами - ціла сім'я з Радехова, батько, мати і син-підліток, а також їх сусідка, яка разом з цією сім'єю збирала гриби. Всі вони, за винятком підлітка, доставлені в реанімацію Львівської обласної клінічної лікарні. 15-річного хлопця госпіталізували в реанімацію Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру ( "Чорнобильська лікарня")
Як повідомила завідувачка відділенням анестезіології, інтенсивної терапії та реанімації Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Ірина Щуровська, 15-річного хлопця до них привезли ввечері в п'ятницю. Стан вкрай важкий. У нього є печінкова недостатність. Результати аналізів ще немає, але за симптоматикою лікарі підозрюють, що він разом зі своїми батьками і сусідкою отруївся блідою поганкою.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА