Інтерфакс-Україна
16:25 16.05.2017

Порошенко: Всі офіційні сторінки президента України в російських соцмережах буде закрито

1 хв читати
Порошенко: Всі офіційні сторінки президента України в російських соцмережах буде закрито

Президент України Петро Порошенко заявив про закриття його офіційних сторінок у російських соціальних мережах і закликав українців вийти з російських серверів із міркувань безпеки.

"Українські інтернет-провайдери мають припинити надавати доступ до "ВКонтакте", "Однокласники", "Яндекс" та інших російських сервісів. Усі офіційні сторінки президента в цих сервісах буде закрито. Закликаю всіх співвітчизників негайно вийти з російських серверів з міркувань безпеки", - йдеться в заяві, оприлюдненій на сторінці П.Порошенка в соцмережі "ВКонтакте" у вівторок удень.

Він зазначив, що гібридна війна потребує адекватних відповідей на виклики. "Тому з метою впливу на опонентів та контрпропаганди моя команда використовувала сторінки в деяких російських соцмережах", - пояснив президент України.

Проте, наголосив П.Порошенко, "масовані кібератаки РФ по всьому світу, зокрема - нещодавнє втручання у виборчу кампанію у Франції, вказують, що прийшов час діяти інакше і більш рішуче".

При цьому з офіційного сайта президента України було прибрано піктограму "поширити у "ВКонтакте".

Водночас президент України зазначив, що його офіційні сторінки та акаунти в соцмережі Facebook, мікроблозі Twitter, сервісі Instagram та каналі у відео-сервісі Youtube залишаються актуальними.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексочільника УСБУ в Харківській області затримано за підозрою у спробі захоплення державної влади під час війни

Порти Одещини всю ніч зазнавали безперервних ворожих ударів

У Чернігові завершено аварійно-рятувальні роботи на місці влучання в багатоповерхівку

ППО знешкодила 73 із 99 БпЛА, зафіксовано влучання балістичної ракети та 26 ударних БпЛА на 16 локаціях

На Миколаївщині частково знеструмлено мешканців через російську атаку – ОВА

Чергова петиція про збереження історичного флігеля на вул. Рейтарській в Києві набрала необхідні голоси

Зеленський повідомив про досягнення домовленості про зустріч з Трампом "найближчим часом"

Сили безпілотних систем уразили за добу 1108 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 121 бойове зіткнення

Об'єкт інфраструктури пошкоджено в Одесі внаслідок влучання ворожого дрона - МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА