Інтерфакс-Україна
22:41 16.04.2017

У Франції на марші проти Марін Ле Пен сталися заворушення

1 хв читати

У Франції противники лідера «Національного фронту» Марін Ле Пен провели акцію протесту. За інформацією Le Parisien, під час маршу почалися сутички протестувальників з поліцією.

Протести відбулися на північному сході Парижа. Участь у них взяли антифашисти, які протестують проти крайньоправої риторики Ле Пен. Число учасників акції протесту видання оцінило в декілька сотень осіб. Протестуючі викрикували гасла про боротьбу з фашизмом і солідарності з біженцями.

Під час маршу близько 50 демонстрантів напали на співробітників поліції. Вони почали кидати в них димові шашки і пляшки із запальною сумішшю. У відповідь поліція застосувала сльозогінний газ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський закликав всіх, хто може вплинути на Росію, зробити рішучі кроки для тиску на РФ

Прорив ворожої ДРГ зупинили прикордонники разом із Силами оборони на Сумщині

Воїни ССО ліквідували десяток окупантів на Курщині

Єрмак і радник президента Туреччини домовилися про подальшу координацію в різних сферах

Переговори по угоді щодо мінералів закриті, Україна чекає від США дати підписання – Стефанішина

Єрмак і радниця прем'єра Канади обговорили підготовку до телефонної розмови між Зеленським і майбутнім прем’єр-міністром Канади

Умєров обговорив з міністеркою оборони Іспанії посилення систем ППО, постачання боєприпасів та бронетехніки

Повідомлення про нібито оточення противником українських підрозділів в Курській області не відповідають дійсності - Генштаб

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА