Інтерфакс-Україна
13:35 27.03.2017

Жертвами аварії вертольота Мі-2 в неділю стали п'ять офіцерів ЗСУ

1 хв читати
Жертвами аварії вертольота Мі-2 в неділю стали п'ять офіцерів ЗСУ

Троє членів екіпажу та двоє пасажирів, які загинули внаслідок аварії вертольота Мі-2 в районі населеного пункту Малинівка неподалік Краматорська (Донецька обл.), були офіцерами Збройних сил України, повідомив речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко.

"Троє членів екіпажу та двоє пасажирів загинули. Встановлено, що падіння повітряного судна сталося внаслідок зіткнення з лінією електропередач. Усі п'ять загиблих - офіцери Збройних сил України", - повідомив А.Лисенко в Києві в понеділок.

Він зазначив, що висновки про падіння вертольота внаслідок зіткнення з ЛЕП зробила комісія, яка працювала на місці: обстежувала уламки повітряного судна та збирала свідчення очевидців.

Як повідомлялося, в неділю, 26 березня, в районі населеного пункту Малинівка, розташованому неподалік Краматорська, розбився український військовий вертоліт Мі-2.

За однією з попередніх версій, падіння повітряного судна сталося внаслідок зіткнення з лінією електропередач.

Пізніше речник Міноборони з питань АТО Олександр Мотузяник уточнив, що, за попередніми даними, внаслідок падіння вертольота загинули п’ять осіб - троє членів екіпажу та двоє пасажирів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА