Інтерфакс-Україна
12:25 31.08.2016

У держбюджет-2017 буде закладено підвищення зарплат учителям

1 хв читати
У держбюджет-2017 буде закладено підвищення зарплат учителям

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про намір передбачити в державному бюджеті на 2017 рік збільшення заробітних плат учителям.

"Фінансування освіти ми закладатимемо як один із пріоритетів, але необхідно пам'ятати і про зарплату вчителя. Ми закладатимемо у бюджет 2017 року підвищення зарплат українським учителям", - сказав прем'єр на засіданні Кабінету Міністрів в середу в Києві.

Він зазначив, що хороша освіта є запорукою для успішного майбутнього дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

Секретар Київської міськради Бондаренко написав заяву про тимчасове відсторонення у зв'язку із записами у справі Комарницького

Росіяни тричі обстріляли Покровськ, шестеро осіб постраждали

За ніч збито 16 ударних БпЛА, 9 ворожих безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА