Інтерфакс-Україна
17:58 30.06.2016

"Нафтогаз" здійснює службове розслідування щодо нез'явлення Столяра на засідання НР "Укрнафти" 22 червня

1 хв читати
"Нафтогаз" здійснює службове розслідування щодо нез'явлення Столяра на засідання НР "Укрнафти" 22 червня

НАК "Нафтогаз України" здійснює службове розслідування через нез'явлення члена наглядової ради (НР) "Укрнафти" від держхолдингу Петра Столяра на засідання НР 22 червня.

Як зазначено в листі НАК, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна", "Нафтогаз" має намір вивчити інформацію про робочий час П.Столяра за червень 2016 року, відвідування ним адмінбудівлі ПАТ "Укртранснафта", а також отримати його пояснення щодо причин нез'явлення на засідання.

Як повідомлялося, заплановане на минулу середу засідання наглядової ради ПАТ "Укрнафта" не відбулося через відсутність кворуму. На засідання не явилися представники міноритарних акціонерів, а також член наглядової ради П.Столяр, призначений за квотою держхолдингу.

НАК "Нафтогаз України" належить 50%+1 акція "Укрнафти", групі компаній, пов'язаних з акціонерами ПриватБанку (Дніпропетровськ), - близько 42% акцій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

Шмигаль: енергетики розробили низку технічних рішень, які дозволять перейти від екстрених до жорстких, але прогнозованих графіків

Внаслідок ворожих атак по Запоріжжю пошкоджено житлові будинки, поранена одна людина

Трамп відмовився від запровадження тарифів проти європейських партнерів у зв’язку з переговорами щодо Гренландії та Арктики

Українська енергосистема отримає додаткову допомогу від іноземних партнерів, приватних донорів та МЗС України

У Києві вночі розпочинають відновлення теплопостачання для 3260 будинків - мер

В Ірані повідомили про понад 3 тис. жертв заворушень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА