Інтерфакс-Україна
14:58 19.03.2016

Прикордонники попереджають про скупчення вантажних автомобілів на українсько-польському кордоні

2 хв читати
Прикордонники попереджають про скупчення вантажних автомобілів на українсько-польському кордоні

Перед міжнародним автомобільним пунктом пропуску "Ягодин" (Волинська область, кордон із Польщею) відзначається велике скупчення вантажних автомобілів, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

"Станом на 12:00 19.03.2016 року в черзі перебувають 210 вантажівок (вчора їх кількість станом на 8:00 ранку становила 130 вантажівок). Фіксується подальший під'їзд вантажних транспортних засобів для оформлення на виїзд з України", - наголошується в повідомленні.

У Держприкордонслужбі наголосили, що за технологією пункту пропуску "Ягодин" передбачає оформлення вантажних автомобілів -250 транспортних засобів на добу на виїзд, але фактично оформляється до 600.

"Утворення черг вантажного транспорту перед вихідними днями характерно для цього пункту пропуску через такі випадки: на дорогах ЄС обмежено рух великовантажних автомобілів у вихідні дні тому більшість перевізників намагаються виїхати напередодні. Також через цей пункт пропуску найкоротший шлях переміщення вантажів в Європу, що дає змогу перевізникові суттєво заощадити на паливно-мастильних матеріалах. Крім того, на цьому напрямку створені оптимальні умови для водіїв-далекобійників ", - пояснили в прес-службі.

Державна прикордонна служба України продовжує вживати заходів, щоб уникнути накопичень транспортних засобів перед пунктами пропуску. Для врегулювання ситуації в пункті пропуску збільшено кількість робочих місць, створена ситуативна група від управління Луцького прикордонного загону з метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з учасниками міжнародного руху. Також організовано взаємодію з підрозділом митниці Державної фіскальної служби України та польською стороною щодо ритмічності роботи пунктів пропуску "Ягодин - Дорохуськ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

14 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трубу, якою росіяни проникали в Куп'янськ знищено Силами оборони України

Італія підтримала Бельгію у протидії плану ЄК щодо використання заморожених російських активів - ЗМІ

Стармер та фон дер Ляєн обговорили використання російських активів на користь України – ЗМІ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА