15:36 24.12.2015

Київські комунальні служби отримали нову снігоприбиральну техніку - КМДА

1 хв читати
Київські комунальні служби отримали нову снігоприбиральну техніку - КМДА

Києву надійшло 30 тракторів білоруського виробництва для прибирання тротуарів та дворів в осінньо-зимовий період, придбаних для міських комунальних служб, повідомляється на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації.

Мер Києва Віталій Кличко оглянув нову техніку і проїхався на одному з тракторів. "Якісна техніка. Ці трактори підуть у райони, в ЖЕКи. Щоб прибирати не лише центральні магістралі, а й двори в кожному районі", - зазначив він.

Як наголошується в повідомленні, це перше за багато років оновлення парку техніки для ЖЕКів. Для закупівлі техніки провели відкриті конкурсні торги, на яких було запропоновано техніку вітчизняного та зарубіжного виробництва. Найбільш економічно вигідним виявилася пропозиція ТОВ "Промагролізинг-Україна", що є офіційним представником ВАТ "Мінський тракторний завод "Беларус" в Україні, воно здійснило поставку техніки в Київ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА