Інтерфакс-Україна
15:32 16.11.2015

Кабмін України виділив Донецькій і Луганській ОДА 49,5 млн грн для надання допомоги людям, які проживають у районах проведення АТО

1 хв читати
Кабмін України виділив Донецькій і Луганській ОДА 49,5 млн грн для надання допомоги людям, які проживають у районах проведення АТО

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав постанову уряду про надання допомоги в розмірі 49,5 млн грн населенню, що проживає в районах проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Згідно з постановою Кабміну від 11 листопада 2015 № 1156-р, які проживають у районах проведення АТО на Донбасі, буде виділено 49 млн 486,96 тис. грн, зокрема Донецької облдержадміністрації - 28 млн 36,96 тис. грн; та Луганської ОДА - 21 млн 450 тис. грн.

Міністерство фінансів має здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

У свою чергу, Донецька і Луганська облдержадміністрації мають затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством охорони здоров'я, Міністерством соціальної політики, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат у рамках виділених коштів.

"Подати до 28 грудня 2015 Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням", - йдеться у постанові Кабміну в частині доручень облдержадміністраціям.

Також Донецька і Луганська ОДА зобов'язані забезпечити надання, розподіл і видачу зазначеної допомоги згідно з Порядком надання гуманітарної й іншої допомоги населенню Донецької і Луганської областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Розділ "Регіональні можливості" запустили на платформі "Ветеран Pro"

Затверджено держпрограму адаптації приміщень діючих дитсадків до вимог цивільного захисту

Зеленський зустрівся зі Стерненком, говорили про законодавчу підтримку волонтерства

На Київщині затримали вимагачів за погрози, побиття та шантаж викраденням дитини заради $130 тис. вигаданого боргу

Зеленський анонсував сьогодні рішення щодо комендантської години

Уряд України повинен сьогодні забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії - Зеленський

Макрон має намір протягом найближчих років виділити на військові потреби додатково 36 млрд євро

Сибіга: Голову делегації МКЧХ в Україні буде викликано до МЗС для пояснень через ганебну заяву

Глава МЗС Албанії у Києві: Справедливий мир для України означає реальні гарантії безпеки, відповідальність для агресора

Росія у 2025р. викрала понад 2 млн українського зерна, потрібне посилення санкцій – глава МЗС України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА