Інтерфакс-Україна
09:35 17.07.2015

В.о. генконсула Росії в Одесі оголошено персоною нон-ґрата - СБУ

1 хв читати
В.о. генконсула Росії в Одесі оголошено персоною нон-ґрата - СБУ

Міністерство закордонних справ України за матеріалами Служби безпеки України оголосило персоною нон-ґрата виконувача обов'язків генерального консула Російської Федерації в Одесі, повідомляє прес-центр СБУ в п'ятницю вранці.

"У відповідності зі ст. 23 Віденської конвенції про консульські відносини МЗС України вручило російській стороні ноту з вимогою терміново полишити територію нашої країни в.о. генконсула РФ в Одесі", - йдеться в повідомленні.

Як повідомив глава СБУ Василь Грицак, рішення ухвалено через несумісності його діяльності з дипломатичною, а також за порушення положень цієї конвенції.

Він запевнив, що СБУ продовжить визначати іноземців, які працюють проти України, прикриваючись статусом.

Російський дипломат вже залишив Україну.

У посольстві Росії в Україні не коментують цієї ситуації. "Ми цього не коментуємо", - сказали агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі посольства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Путін робив ставку на Віткоффа як ключового переговорника з адміністрацією Трампа - ЗМІ

Берегова охорона США захопила нафтовий танкер в міжнародних водах біля узбережжя Венесуели - ЗМІ

Евакуація мирних жителів триває у прикордонних громадах Сумщини - ОВА

Петиція до Кабміну про присвоєння звання "Народного артиста" посмертно солісту гурту ADAM Клименку набрала 25 тис. голосів

Видатки загального фонду держбюджету у листопаді-2025 зросли на 9,7% до листопада-2024 – Мінфін

Латвія вивчає досвід енергетичної стійкості України та передала захисникам 30 автомобілів

Одна з загиблих внаслідок авіаудару по Ізюму працювала в поліції

У масштабній ДТП на трасі М06 "Київ–Чоп" на Рівненщині постраждали троє людей - ДСНС

Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА