Інтерфакс-Україна
17:09 03.07.2015

Прем'єр Нідерландів закликає створити міжнародний трибунал із розслідування авіакатастрофи в Україні

1 хв читати
Прем'єр Нідерландів закликає створити міжнародний трибунал із розслідування авіакатастрофи в Україні

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте в п'ятницю закликав до заснування міжнародного трибуналу, на якому розглядали би справи відповідальних в аварії малайзійського літака в Україні.

"Трибунал ООН є кращим варіантом покарання винних у катастрофі з МН17, оскільки це найкращий шанс віддати їх під суд", - заявив М. Рютте на прес-конференції.

"Боїнг-777" авіакомпанії Malaysia Airlines, що прямував за рейсом МН17 Амстердам (Нідерланди) - Куала-Лумпур (Малайзія), був збитий у небі над Донецькою областю 17 липня 2014 року. На його борту було 298 осіб, усі вони загинули.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко провела нараду щодо ліквідації наслідків обстрілу Одеси

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Штраф за російські пісні в закладах має бути більше 50 тис. грн

Атестаційна колегія Міносвіти позбавила наукового ступеню ще одну особу через плагіат

Міносвіти оголосило конкурсний проєкт для університетів зі створення й розвитку "кампусів досконалості"

Російських виконавців на стримінгових платформах будуть блокувати за рішенням РНБО - голова підкомітету з музіндустрії Санченко

Кількість постраждалих на Одещині зросла до трьох

Генсек Ради Європи: Міжнародна комісія з претензій буде другим незалежним міжнародним інструментом з питань компенсації за агресію Росії

Зеленський про нічні удари по інфраструктурі: Важливо, щоб зараз усі бачили, що робить Росія

Росіяни 17 разів обстріляли Донеччину, загинули три людини

Одещина пережила одну з наймасованіших повітряних атак ворога, є постраждалі – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА