Інтерфакс-Україна
13:24 27.04.2015

Ситуація в зоні АТО загострюється - Мотузяник

1 хв читати
Ситуація в зоні АТО загострюється - Мотузяник

Кількість збройних провокацій із боку бойовиків у зоні АТО збільшується, повідомив спікер Адміністрації президента України з питань АТО Олександр Мотузяник

"Бойовики посилюють збройну активність у зоні АТО, ігноруючи Мінські домовленості. Учора було сім обстрілів наших позицій зі 122-мм гармат, 15 обстрілів із мінометів 120 мм, двічі з танків. Сили АТО готові до будь-якого розвитку подій і мають усі засоби для адекватної відповіді на провокації", - повідомив він на брифінгу в Києві в понеділок.

О.Мотузяник зазначив, що поблизу Широкиного позиції українських військовослужбовців були обстріляні з гармат, які встановлені в с. Саханка (5 км від лінії зіткнення), працювали снайпери.

Найбільш "гарячим" напрямком він назвав донецький напрямок - район донецького аеропорту, Авдіївку, околиці Горлівки. На луганському напрямку - Щастя, Кримське, Сокільники.

Учора в зоні АТО було зафіксовано проліт 21 ворожого безпілотника.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Київтеплоенерго" виділило 50 млн грн на преміювання працівників – Кличко

Внаслідок російських ударів на Херсонщині одна людина загинула, дев'ятеро поранених

США затримали вже шостий танкер, пов'язаний з Венесуелою

Противник збільшив активність вздовж державного кордону України на Сумщині – DeepState

Свириденко обговорила з Георгієвою стан підготовки до ухвалення програми підтримки МВФ на наступний період

Виїзд Міндіча з України був запланованим, а не за кілька годин до обшуків, - директор НАБУ

Правоохоронці України та країн-партнерів викрили транснаціональне хакерське угрупування

В Києві 300 будинків залишаються без опалення – Кличко

Директор НАБУ: Немає інформації про допит Міндіча в Ізраїлі

Росіяни зруйнували великий об’єкт енергетичної інфраструктури, фахівці працюють задля мінімізації наслідків - мер Харкова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА