Інтерфакс-Україна
11:47 03.02.2015

Жертвами обстрілу бойовиків у Донецькій області за добу стали шестеро мирних жителів, зокрема дитина - облміліція

1 хв читати
Жертвами обстрілу бойовиків у Донецькій області за добу стали шестеро мирних жителів, зокрема дитина - облміліція

За інформацією міліції Донецької області, за добу від обстрілу бойовиків загинуло шестеро мирних жителів, зокрема 11-річна дівчинка, поранень різного ступеня тяжкості дістали 18 осіб.

"У дебальцівський міськвідділ міліції з моргу надійшли повідомлення про смерть 40-річного чоловіка й 11-річної дівчинки, загиблих від осколкових поранень під час артобстрілу бойовиками селища Миронівського дебальцівської міськради. Повні дані потерпілих і обставини смерті встановлюються", - повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Донецькій області.

За інформацією міліції, ще троє людей загинуло в м. Дебальцевому, також смертельних поранень дістала мешканка м. Авдіївки.

Крім того, дістали поранень жителі Авдіївки, Дебальцевого, Вуглегірська, Мар’їнки, Артемівського та Ясинуватського районів. З травмами різного ступеня тяжкості потерпілих доставлено до лікувальних закладів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Покровську під час обстрілу поранені троє дітей

Пєсков підтвердив інформацію про підготовку розмови Путіна й Трампа у вівторок

Укрдержархів планує реалізувати проєкт побудови підземного сховища на 1 тис. кв. м у 2025 р. - Хромов

До центрів рекрутингу звернулося понад 45 тис. осіб

Президент підписав закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни

Єврорада схвалила третій платіж Україні на суму майже EUR3,5 млрд в рамках Ukraine Facility

У майбутньому Україна може порушити питання повернення архівних документів, які РФ вивозила за імперських та радянських часів, - Мін'юст

Трамп анулював помилування, які Байден зробив автопідписом

Дронова атака РФ на енергооб'єкти знеструмила низку споживачів у кількох областях – "Укренерго"

Сибіга: Росія повинна відповісти чітким і безумовним «так» на пропозицію щодо тимчасового перемир’я

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА