Інтерфакс-Україна
14:46 06.12.2014

Бойовики на сході отримали з Росії ще 120 одиниць військової техніки - РНБО

1 хв читати
Бойовики на сході отримали з Росії ще 120 одиниць військової техніки - РНБО

Росія відправила в Україну ще 120 одиниць військової техніки, серед них танки, БМП, РСЗВ "Град" і самохідні артилерійські установки, повідомив заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий.

"Зафіксовано переміщення з Росії двох колон військової техніки, які налічували майже 120 одиниць", - сказав В.Польовий на брифінгу в суботу.

Так, 5 грудня о 6.00 ранку з території РФ через Дубровку (Ростовської області) у бік Дмитрівки пішла колона з 9 БМП і 103 автомобілів "Урал" і "КаМАЗ". За його словами, о 7.30 через пункт пропуску Ізварине проїхало "7 гуманітарних танків" у напрямку міста Луганськ.

Перегрупування бойовиків і російських військових на Донецькому та Луганському напрямках триває. До Луганська прослідувало 8 САУ, під Дзержинськом помічено 3 РСЗВ "Град" зі спорядженим боєкомплектом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації наслідків російської повітряної атаки Одеси

Мінкультури внесло російського актора Агапова до переліку осіб, що загрожують нацбезпеці

"Київміськбуд" очолив Дмитро Нікіфоров

До українських вишів у 2025р. зараховано 5,5 тис. іноземних студентів

Термін відновлення руху мостом на трасі М-15 "Одеса — Рені" поки не визначено — Агентство відновлення

РФ атакувала об’єкт Smart Energy на Харківщині понад 10 БПЛА

ГУР оприлюднив кадри спецоперації: Легіон "Свобода Росії" паралізував залізничну артерію окупантів на ТОТ у Запорізькій області

На трасі М-15 Одеса – Рені припинено рух вантажного транспорту

Сили оборони знищили масове скупчення броньованої техніки ворога біля Покровська – 7-й корпус ДШВ

У Держприкордонслужбі дали рекомендації щодо альтернативних шляхів до пунктів пропуску на кордоні з Молдовою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА