Інтерфакс-Україна
12:15 29.05.2014

Глава МЗС України сподівається, що захоплених спостерігачів ОБСЄ незабаром звільнять

1 хв читати
Глава МЗС України сподівається, що захоплених спостерігачів ОБСЄ незабаром звільнять

В. о. міністра закордонних справ України Андрій Дещиця сподівається, що групу з чотирьох спостерігачів Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), захоплених у Донецькій області, буде звільнено найближчими днями.

"Ми сподіваємося на те, що це відбудеться найближчими днями", - сказав в. о. глави зовнішньополітичного відомства на прес-конференції в четвер у Києві.

Він нагадав, що правоохоронні органи України створили спеціальний штаб із роботи над звільненням представників місії. "Ми маємо інформацію, що ці чотири співробітники місії живі та здорові", - сказав А.Дещиця, не повідомивши при цьому інших деталей, але додавши, що робота над звільненням групи ОБСЄ триває.

Раніше так званий народний мер Слов'янська В'ячеслав Пономарьов повідомив "Інтерфаксу", що чотирьох спостерігачів ОБСЄ затримали ополченці в районі Донецька, з ними все гаразд.

"Ніхто їх не заарештовував. Ми затримали їх. Зараз розберемося, хто вони, куди й навіщо їхали, і відпустимо", - сказав В.Пономарьов.

При цьому він висловив припущення, що затримані спостерігачі могли провадити розвіддіяльність.

27 травня ОБСЄ заявила, що втратила зв'язок з однією з груп місії спостерігачів, які працювали в Донецькій області. В місії розповіли, що до складу цієї групи входять чотири людини - громадяни Естонії, Швейцарії, Туреччини та підданий Данії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укренерго" у вівторок застосовуватиме обмеження електроенергії в більшості регіонів України

Elementum Energy планує до кінця 2026р запустити в роботу ВЕС 60 МВт "Дунай" на півдні Одещини – топменеджерка

Зеленський спростував інформацію про зміну міністра закордонних справ

Українська делегація вночі надасть деталі щодо перемовин у Маямі – Зеленський

США поінформують Україну щодо своїх перемовин із росіянами – Зеленський

Робоча група підготує законопроєкт, якій дасть можливість провести демократичні вибори, переконаний спікер Ради

РФ взяла у полон 13 військових ЗСУ на Сумському напрямку – Зеленський

Зеленський доручив дипломатам забезпечити достатнє фінансування партнерами українського виробництва зброї у 2026 році

Якби не політизоване блокування кластерів щодо перемовин в ЄС, для України вже був би результат – Зеленський

В Україні недостатньо перехоплювачів для дронів – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА