Інтерфакс-Україна
18:34 26.05.2014

"Укртелеком" повнiстю вiдновив з'єднання мiж окружними виборчкомами та ЦВК

1 хв читати

ПАТ "Укртелеком" повнiстю вiдновив зв'язок мiж окружними виборчими комiсiями та Центральною виборчою комiсiєю (ЦВК), повiдомили агентству "Iнтерфакс-Україна" в прес-службi оператора.

У компанiї пояснили, з чим була пов'язана затримка з обробкою iнформацiї, про яку заявляв голова ЦВК.

"Затримка з обробкою iнформацiї, яка надходила вiд окружних виборчих комiсiй до ЦВК у нiч iз 25 на 26 травня 2014 року, була обумовлена проблемами iз встановленням з'єднань мiж кiнцевим обладнанням", - повiдомили в прес-службi.

В "Укртелекомi" зазначили, що фахiвцi оператора спiльно зi спiвробiтниками ЦВК вiдновили стабiльну роботу мережi передачi даних.

"Згiдно з даними системи технiчного монiторингу компанiї, всi телекомунiкацiйнi системи функцiонують у нормальному режимi, їхню технiчну працездатнiсть контролюють фахiвцi оператора", - наголосили в компанiї.

Як повiдомлялося, 25 травня в Українi вiдбулися достроковi президентськi вибори.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН

Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси

Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський

Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція

Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні

Україну атакували 40 ракет та 519 БпЛА, знешкоджено 503 цілі, є влучання 10 ракет – ПС ЗСУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА