Інтерфакс-Україна
14:24 30.04.2014

Громадський порядок на травневі свята в Дніпропетровській області забезпечуватимуть до 3 тис. правоохоронців

2 хв читати

У 6 населених пунктах Дніпропетровської області відбудеться 12 масових заходів з нагоди Міжнародного дня солідарності трудящих., у зв'язку з чим в охороні громадського порядку буде задіяно близько тисячі працівників правоохоронних органів.

"Також у райвідділах будуть передбачені відповідні резерви", - повідомив на прес-конференції начальник відділу забезпечення масових заходів управління громадської безпеки ГУ МВС в Дніпропетровській області, майор Артем Лісогор.

За його словами, організаторами заходів є місцеві осередки Комуністичної партії України, профспілкові організації і громадські організації ДГО "Союз комуністів (більшовиків)", ГО "Союз Радянських офіцерів України".

Він зазначив, що у першотравневих акціях в області заявлено участь близько 60-70 тис. чоловік.

А.Лісогор особливо відзначив, що на охорону громадського порядку під час святкування Дня Перемоги на території області буде задіяно близько 3 тис. співробітників міліції.

З нагоди 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, у 15 населених пунктах області відбудеться 67 масових заходів, в яких запланована участь понад 80 тис. осіб.

Організаторами заходів є органи місцевого самоврядування та громадські організації.

Найбільш масштабні заходи, за попередньою інформацією, відбудуться у Дніпропетровську, Кривому Розі, Нікополі та Дніпродзержинську. А.Лісогор зауважив, що розроблені плани забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху в місцях проведення святкових заходів.

"З місцевими органами виконавчої влади вирішено питання чергування бригад швидкої медичної допомоги на території, прилеглої до місць проведення масових заходів. Вживаються заходи щодо запобігання фактам пограбувань, крадіжок і шахрайства, спрямованих на заволодіння майна громадян. Силами підрозділів ДАІ буде гарантовано безпеку дорожнього руху під час проведення масових заходів та пересування організованих груп громадян з території області", - сказав А.Лісогор.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА