Інтерфакс-Україна
10:27 27.01.2014

Ділянка вул. Грушевського та Європейської площі в Києві зустріла початок робочого тижня спокійно

1 хв читати

Перехрестя вул. Грушевського та Європейської площі в центрі Києва, а також Майдан зустріли ранок понеділка в спокійній обстановці.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", будівля Міністерства юстиції на вул. Городецького, як і раніше, перебуває під контролем активістів громадянського руху "Спільна справа", які зайняли її в неділю увечері.

Як уточнив один з активістів цієї організації, який стоїть біля центрального входу до будівлі, поки що туди планується запускати виключно технічних фахівців міністерства.

Сам Євромайдан зустрів морозний ранок традиційним виконанням гімну України.

ОСТАННЄ

Українські дрони уразили логістичні хаби окупантів на Луганщині – Третій армійський корпус

Зеленський підписав указ, що регулює питання звільнення військовослужбовців ДПСУ

СБУ заочно повідомила про підозру співробітнику ГРУ РФ, який вербував українських дітей для диверсій і терактів в Одесі

У п'ятницю вночі у західних та центральних областях – значні дощі, вдень в Україні – грози

Україна переважає росіян за напрямком FPV-дронів і продовжує збільшувати перевагу – Сирський

В Україні в п'ятницю очікуються дощі та грози, в окремих районах град

Мерц: Україна у віддаленій перспективі стане частиною Євросоюзу

Російське командування зосередилося на Костянтинівці після невдач в районі Слов'янська – ISW

Папа благословив і урочисто відкрив Вежу Ісуса храму Святого Сімейства у Барселоні – ЗМІ

Польща хоче повного повернення близько EUR450 млн за передану Україні зброю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА