Інтерфакс-Україна
14:32 23.01.2014

ДАІ рекомендує киянам та туристам утриматися від відвідання центру Києва

1 хв читати

Державтоінспекція України у зв'язку з останніми подіями, що відбуваються в центральній частині Києва, настійно рекомендує киянам та гостям міста утриматися від відвідування центру столиці.

Співробітники ДАІ просять водіїв, щоб не наражати на небезпеку себе і пасажирів, скорегувати маршрути руху, не залишати транспортні засоби в непередбачених місцях для паркування, виконувати вимоги Правил дорожнього руху, сигналів регулювальників та дорожніх знаків, передусім, встановлених тимчасово.

Також Державтоінспекція звертається до учасників акцій з проханням дотримуватися законодавства в частині вимог руху транспорту в колонах, не створювати аварійних ситуацій, не наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху, не провокувати конфліктів із правоохоронцями, не перешкоджати руху транспорту, надати можливість громадському транспорту, медичним та пожежним автомобілям вчасно добиратися до місць призначення.

У ДАІ попередили, що до порушників Правил дорожнього руху негайно вживатимуть заходів реагування згідно з чинним законодавством.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Сумах критична ситуація з теплопостачанням у зв’язку з обмеженнями електропостачання – мер

Мінфін розробляє механізм автоматичної реєстрації платників ПДВ для ФОП, пропонує зробити 2027р перехідним

На Львівщині зупинився крісельний підйомник, на якому перебуває близько 80 людей

Спецпризначенці "Альфи" СБУ вже знищили понад 500 систем ППО ворога

У суботу в західних областях України, крім Закарпатської, очікуються пориви сильного вітру

"Метінвест" отримав премію Глобального договору ООН в Україні за створення підземного шпиталю

Більшість українців вважають, що Україна не зробила достатньо для підготовки до повномасштабного вторгнення

В Україні на вихідних очікується снігова та морозна погода

Німеччина передала Україні дев’ятий комплекс IRIS-T

Зеленський увів до складу Ставки першого заступника секретаря РНБО Острянського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА