Інтерфакс-Україна
12:49 11.12.2013

КМДА: На ранок середи по допомогу до лікарів уже звернулися 30 людей, 15 - госпіталізували

1 хв читати
КМДА: На ранок середи по допомогу до лікарів уже звернулися 30 людей, 15 - госпіталізували

Станом на 10.00 середи бригади невідкладної медичної допомоги зафіксували 30 звернень громадян, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Так, нині госпіталізовано 15 людей, із них - шістьох мітингувальників і дев’ятьох правоохоронців. Серед причин - обмороження стоп, черепно-мозкові травми, переломи ребер і кінцівок, рани голови, поперекового відділу хребта.

"Усю необхідну медичну допомогу постраждалі отримують у Київських міських клінічних лікарнях №9, №12, №17 і в Центральному госпіталі МВС України", - повідомили в прес-службі КМДА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ: Уражено 15-й арсенал ВМФ РФ, базу флоту у Кронштадті та нафтобазу в Усть-Лабінську

В Україні 7-8 червня утримається дощова погода

Мешканець Харківської області загинув внаслідок атаки FPV-дрона

Водій, який вчинив летальну ДТП у Києві, мав 39 порушень ПДР – патрульна поліція

Представники ФБР обговорили з українськими правоохоронцями спільні зусилля у боротьбі з кіберзлочинністю

Сирський: Лише на олександрівському напрямку росіяни зосередили 71 тис. військовослужбовців

Сибіга: Путін втратив свій шанс вийти з цієї провальної для нього війни

Журналісти звернулися з публічним закликом не допустити ухвалення нового Цивільного кодексу в теперішній редакції

ССО ЗСУ: Уражено військово-морську базу Балтійського флоту РФ "Кронштадт"

МЗС України: Росія має понести відповідальність за руйнування Каховської ГЕС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА