Інтерфакс-Україна
17:01 10.12.2013

Українка постраждала під час збройного нападу на комплекс Міноборони Ємену

1 хв читати

Під час нападу на комплекс Міністерства оборони Ємену постраждала одна громадянка України, повідомив директор департаменту інформаційної політики Міністерства закордонних справ Євген Перебийніс.

"За інформацією посольства України в Саудівській Аравії, серед поранених є громадянка України, яка працює старшою медсестрою в госпіталі", - сказав він на брифінгу у вівторок.

Є.Перебийніс нагадав, що, за попередніми даними, внаслідок нападу загинули понад 50 людей і дістали поранень понад 100.

За його словами, посольство України встановило контакт із постраждалою, яка дістала незначних рваних ран голови та шиї.

"Їй одразу ж надали кваліфіковану медичну допомогу. На сьогодні вона перебуває вдома з чоловіком і дітьми, вона запевнила, що почувається добре і не потребує допомоги з боку посольства", - сказав Є.Перебийніс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

На НВМК висадили частину майбутньої Алеї дубів на честь полеглих воїнів - Мінветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА