14:12 18.10.2013

Правоохоронці не знайшли міну у львівській школі

1 хв читати
Правоохоронці не знайшли міну у львівській школі

Вибуховий пристрій у львівській школі, який правоохоронці шукали після дзвінка невідомого, не знайдено, повідомляє відділ зв'язків із громадськістю ГУМВС України у Львівській області.

За даними міліції, після ретельного обстеження приміщення школи №55 у Львові вибуховий пристрій не виявили.

На місці працює оперативна група співробітників міліції, які намагаються встановити особу аноніма.

Із приміщення школи евакуювали понад 200 учнів і працівників педколективу.

Як повідомлялось, у п'ятницю вранці невідомий зателефонував за номером 102 і повідомив, що в школі №55 Львова закладено вибуховий пристрій.

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА