Інтерфакс-Україна
09:21 25.07.2013

Герцог і герцогиня Кембриджські назвали свого сина Джордж Александр Луї

1 хв читати

Новонародженого спадкоємця британського престолу назвали Джордж Александр Луї, йдеться в заяві Кенсінгтонського палацу.

Він буде відомий як принц Кембриджський Джордж.

Раніше журналісти називали ім'я Джордж найімовірнішим для сина Вільяма та Кейт.

Як повідомлялося, герцог і герцогиня Кембриджські в середу виїхали з Кенсінгтонського палацу разом із новонародженим. Наразі вони перебувають у будинку батьків Кейт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1370 осіб та 434 од. спецтехніки – Генштаб

18 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Україна та Нідерланди запускають виробництво українських безпілотних систем у межах програми Build with Ukraine – Федоров

Звільнені з полону українці зможуть безкоштовно відновити водійські документи протягом року після повернення – МВС

Трамп і Пезешкіан підписали меморандум про взаєморозуміння між США та Іраном – ЗМІ

Федеральна торговельна комісія США подала позов проти української ІТ-компанії Genesis Tech

На Сумщині внаслідок атаки БпЛА загинув чоловік, пошкоджено житловий будинок – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 207 ворожих атак – Генштаб

Обговорили із Рютте PURL, реалізацію домовленостей G7 та ліцензії США на виробництво ППО – Зеленський

Зеленський підтвердив оборонний пакет від Нідерландів на 500 млн євро та подякував за підтримку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА