Інтерфакс-Україна
15:27 26.06.2013

МЗС рекомендує українцям по можливості не відвідувати центральні райони бразильських міст, охоплених акціями протесту

1 хв читати
МЗС рекомендує українцям по можливості не відвідувати центральні райони бразильських міст, охоплених акціями протесту

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам країни утриматися від відвідування центральних районів великих бразильських міст, де наразі тривають масові акції протесту.

"У зв'язку з загостренням ситуації в Бразилії через хвилі зростання протестних акцій громадянам України, які наразі перебувають у цій країні, рекомендується утриматися від відвідування центральних районів міст Бразиліа, Сан-Паулу, Белу-Орізонті, Віторія, Ріо-де-Жанейро", - сказав директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс на брифінгу в середу.

Українське диппредставництво рекомендує громадянам, котрі перебувають у Бразилії, дотримуватися посилених заходів особистої безпеки й максимально обмежити пересування в громадських місцях у другій половині дня і в нічний час.

"Необхідно також уникати місць проведення акцій протесту й масових скупчень людей, насамперед біля адміністративних будівель і будівель органів влади і у великих мегаполісах, і в провінційних туристичних містах країни", - зазначив Є.Перебийніс.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА