Інтерфакс-Україна
10:39 04.01.2013

МВС України закупило браслети для "домашніх арештантів" на 19,2 млн грн - газета

1 хв читати
МВС України закупило браслети для "домашніх арештантів" на 19,2 млн грн - газета

Міністерство внутрішніх справ України закупило електронні браслети для тих, хто опинився під домашнім арештом, на 19,2 млн грн, пише у п'ятницю газета "Комсомольская правда в Украине".

За інформацією видання, тендер на постачання браслетів виграла компанія Benish GPS Ukraine (Київ). Наразі їх не введено в експлуатацію, процедура їх використання затверджується, розповіли "Комсомолці" в Національній академії МВС.

"Прилад, схожий чи то на GPS-навігатор, чи то на маленький мобільний, потрібно носити на нозі. Цей прилад передає інформацію про всі переміщення підозрюваного протягом дня і ночі", - пише газета.

Як повідомлялося, новий Кримінальний процесуальний кодекс набув чинності в листопаді 2012 року. Серед його нововведень - запровадження запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

ЦПД спростував інформацію роспропаганди про вигадані злочини ЗСУ під Покровськом

Аварійні відключення е/е застосовані у 5 областях – "Укренерго"

Калмикова про вбивство військовослужбовця з ТЦК у Львові: Безпрецедентна подія, з'ясовуємо обставини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА