Інтерфакс-Україна
14:04 15.10.2012

Опозиція має бути представлена одним кандидатом в окрузі - звернення Тимошенко до з'їзду

1 хв читати
Опозиція має бути представлена одним кандидатом в окрузі - звернення Тимошенко до з'їзду

Екс-прем'єр України, лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко закликає опозиціонерів залишити лише одного кандидата в окрузі.

"Годі зайвих слів. Один округ - один опозиційний кандидат, такою має бути наша відповідь режиму, який із засідки зловтішно спостерігає за братовбивчим суперництвом опозиціонерів. Одна голова - добре, будуть дві - зрубають обидві", - йдеться у зверненні Ю.Тимошенко до делегатів з'їзду об'єднаної опозиції "Батьківщина".

"Особисто хочу звернутися до тих кандидатів, які будуть змушені знятися з виборів, попри те, що вже пройдено такий важкий шлях, і виборча кампанія добігає кінця. Повірте, я все розумію. Будьте впевнені: я ніколи не забуду вашого шляхетного вчинку. І Батьківщина вас не забуде!", - написала Ю.Тимошенко.

Як повідомлялося, партія "УДАР" Віталія Кличка прийняла рішення зняти 26 кандидатів у народні депутати в мажоритарних округах на користь кандидатів від об'єднаної опозиції "Батьківщина".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

Голова НАЛУ Шевчук увійшов до складу конкурсної комісії для обрання заступника керівника САП, закликає припинити маніпуляції щодо його обрання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА