Інтерфакс-Україна
11:18 20.11.2025

Український Центр єдності в Іспанії відкриється в місті Торрев’єха

2 хв читати
Український Центр єдності в Іспанії відкриється в місті Торрев’єха

Український Центр єдності (Unity Hub) в Іспанії відкриється в місті Торрев’єха провінції Аліканте, повідомляє Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності.

"Ми вдячні іспанській стороні за підтримку наших громадян, а також рішення передати приміщення для українського Центру єдності у місті Торрев’єха", – цитує заступницю міністра соцполітики Ілону Гавронську пресслужба за результатами робочого візиту до Іспанії.

Зазначається, що під час візиту відбулася зустріч з українською громадою, де було презентовано та обговорено з учасниками заходу концепцію Мережі єдності.

У відомстві зазначили, що у провінції Аліканте проживає майже чверть усіх українців зі статусом тимчасового захисту в Іспанії.

Як повідомлялося, 24 січня Кабінет міністрів схвалив створення Агентства національної єдності - структури, що допоможе реалізувати ініціативи із взаємодії з українською громадою та громадськими організаціями в країнах перебування. Відзначалося, що далі Агентство відкриє департаменти в ключових країнах перебування українців, насамперед у Німеччині, Польщі та Чехії, а в столицях цих країн буде створено "Центру єдності" (Unity Hub). Серед функцій і можливостей Unity Hub: освітній і культурний простір, мовні курси, консультант з повернення, консульські послуги (як зовнішня послуга), банківські послуги, поштові послуги, координатор з економічних можливостей, ДП "Документ", збори лідерів думок, програми для дітей та молоді, українська кав’ярня, бізнес-хаб і коворкінг та UA Job Center.

В лютому підписана спільна декларацію про наміри відкриття першого українського Unity Hub у Берліні. У планах відкриття таких хабів у Мюнхені та Дюссельдорфі.

В березні підписані спільні декларації про наміри відкрити українські Unity Hub у Франції та в Іспанії.

На початку листопада в Мінсоцполітики повідомили, що українські Центри єдності відкриються в Іспанії, Німеччині та Чехії в 2025 році. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони разом зі SpaceX уже вирішує проблему використання Starlink на російських БпЛА – Федоров

Нацполіція: Нові підозри у найманстві і держзраді отримали бойовики ПВК "Вагнер"

У Путіна наразі говорять про можливість зустрічі із Зеленським лише у Москві

Офіс генпрокурора: Конкурсна комісія з відбору керівництва САП формується на законі, а не публічних оцінках

Федоров обговорив з міністром оборони Нідерландів військове співробітництво та підтримку винищувачів F-16

Супермаркети Деснянського району Києва перейдуть на цілодобовий режим, працюватимуть як Пункти незламності

У соцмережах шириться інформація про двостороннє енергетичне перемир’я, офіційних підтверджень не надходило

Отримали першу партію енергетичного обладнання від уряду Німеччини - Свириденко

Ветеран-командир бойової машини може працювати в менеджменті логістики та службах технічної підтримки автопарків - Мінветеранів

США та Україні бракує чіткого бачення гарантій безпеки — голова євроінтеграційного комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА