Інтерфакс-Україна
12:27 19.11.2025

РФ вп’яте за останні два місяці атакувала ТЕС ДТЕК

1 хв читати
РФ вп’яте за останні два місяці атакувала ТЕС ДТЕК

РФ у середу вчергове атакувала теплоелектростанцію ДТЕК, повідомив енергохолдинг.

"Пошкоджено обладнання. Працюємо над усуненням наслідків обстрілу", – йдеться в його повідомленні в Телеграм.

Там зазначається, що це вже п’ята атака на ТЕС компанії за останні два місяці. З початку повномасштабного вторгнення ТЕС ДТЕК були атаковані понад 210 разів.

Як повідомлялося, 19 листопада внаслідок удару РФ по одному з підрозділів ДТЕК на Дніпропетровщині поранені п’ять енергетиків, один з яких у важкому стані.

ОСТАННЄ

"Флеш" пояснив, чому Україна атакує Чебоксари

На фронті відбулось майже 200 боїв за добу, найбільше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Уряд підтримав законопроєкт про утвердження української ідентичності як засади державної політики – Бідний

Уже 12 постраждалих у Павлограді внаслідок російської атаки по багатоповерхівці

Троє постраждалих унаслідок атаки ворожих КАБ на Запоріжчині

Мешканець прикордоння Харківщини шпиталізований у важкому стані через підрив на міні

Директор УЦОЯО Вакуленко: аудіофрагмент, який поширюється в соцмережах, є змонтованим і не відповідає дійсності

Гнатов: влада шукає механізми демобілізації та готує рішення щодо підвищення виплат військовослужбовцям

Кабмін призначив Філевську заступницею міністра культури

Трамп: США забезпечили прохід понад 100 млн барелів нафти через Ормузьку протоку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА