Інтерфакс-Україна
23:01 11.06.2025

"Мадяр" приступив до виконання обовʼязків командувача Сил безпілотних систем

1 хв читати

Призначений на посаду нового командувача Сил безпілотних систем Збройних сил Роберт Бровді (Мадяр) приступив до виконання обовʼязків.

"11.06.25 прийняв справи та посаду, приступив до виконання обовʼязків командувача Сил безпілотних систем ЗСУ. Продовжу служити вірою й правдою народу України", - написав він у фейсбуці.

За його словами, "відлік стартових 100 діб розпочато, а заразом прийнято виклик та встановлено амбітну планку. Звітуватимемо з Командою належним чином".

"Паперові справи та триденний тріп до Києва завершено, командувач Птахів вже на Донбасі, на своєму місці", - додав Бровді.

Як повідомлялося, 3 червня міністр оборони Україні Рустем Умєров анонсував призначення в Сухопутних військах іншої людини, яка зосередиться на рекрутингу, мобілізації, підготовці військових та впровадженні нових підходів у цих процесах, щоб забезпечити якісну підготовку бійців.

Новим командувачем КСБС призначений Роберт Бровді (Мадяр). За словами Умєрова, його "досвід роботи з однією з найкращих бригад має бути масштабований на все командування".

Джерело: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2602528913250708&id=100004808732741&mibextid=wwXIfr&rdid=pxZP3Tjb89c9IeXw#

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці можуть отримати 90 держстипендій уряду КНР на навчання в Китаї у 2026/2027 навчальному році

Мінкультури надало Вікімедіа Україна, Слідство.Інфо і Книгарня "Є" статус критично важливих

США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ

Держбюджет-2026 не збільшує виплати військовим, але будуть контракти з покращеними умовами, - Шмигаль

Генконсульство України буде відкрите в словацькому Пряшеві - МЗС

Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби

Патрульна поліція спростувала інформацію про введення в Україні нового дорожнього знаку "білий ромб"

Петиція із закликом прибрати рекламу з поїздів та станцій метрополітену в Києві не набрала необхідних голосів

Родини зможуть отримувати допомогу на піднайом житла в місті, де ветеран проходить лікування

Качка обговорив з президентом Ізраїлю безпекову ситуацію в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА